Związek Drużyn w Strzelinie

Komendantka związku: phm. Beata Put
Telefon kontaktowy: +48 669 391 704
Mail kontaktowy: beata.put@zhp.pl

6 Gromada Zuchowa "Gumisie"

6 Gromada Zuchowa "Gumisie" spotyka się w każdy piątek o godzinie 18.00 w harcówce przy ulicy A.Mickiewicza 8/A w Strzelinie.
Gromada została założona w 2021 roku w Dzień Myśli Braterskiej. Zrzesza zuchy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 3 w Strzelinie, a także innych okolicznych szkół. Gromada liczy 27 członków i jest stale rozwijającą się jednostką. Drużynową gromady jest pwd. Julia Goszka

Próbna Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia Puchatka"

Próbna Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia Puchatka" powstała w 2023 roku i działa na terenie Gminy Strzelin. Zrzesza zuchy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr.4 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr.5. Gromada spotyka się w każdy wtorek o godzinie 17.00 w harcówce przy ulicy A.Mickiewicza 8/A w Strzelinie.
Drużynową Gromady jest dh. Martyna Janic

4 Strzelińska Drużyna Harcerska "Wataha"

4 Harcerska Strzelińska Drużyna Harcerska "Wataha" powstała w 2016 roku. Drużyna zrzesza harcerzy ze Szkoły Podstawowej nr.4 w Strzelinie. Drużyna może pochwalić się swoim zespołem muzycznym, a także niezwykłym zaangażowaniem w zbiórki charytatywne.
Drużynową jest pwd. Justyna Laszczyńska - Mańkowska

116 Drużyna Harcerska " Granitowa Piątka"

116 Drużyna Harcerska "Granitowa Piątka" działa przy Szkole Podstawowej nr.5 w Strzelinie. Jest niezwykle liczną jednostką.
Drużyna jest zawsze widoczna na wydarzeniach chorągwianych, ale także ogólnopolskich. Zbiórki odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury w Strzelinie. Drużynową jest pwd. Anna Kłodzińska - Małek

18 Drużyna Harcerska "Ogniki"

18 Drużyna Harcerska "Ogniki" czynnie działa przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele. Drużyna z pewnością może pochwalić się swoim zaangażowaniem, które doprowadziło do nadania szkole imienia Aleksandra Kamińskiego. Drużyna spotyka się..... Drużynową jest phm. Beata Put